Laureaci Eagle Manager kwalifikują się jednocześnie do udziału w Eagle Managers Retreat, organizowanym w atrakcyjnych miejscach na całym świecie. Podczas EMR, Eagle Managerowie mogą uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez członków Global Leadership Team oraz zarządu, jak również mają możliwość budowania relacji i wymiany doświadczeń z orłami z całego świata! Kwalifikacja trwa od 1 maja 2018 r. do 30 kwietnia 2019 r.

Największym atutem kwalifikacji Eagle Manager są jej korzyści dla twojego biznesu. Eagle Managerowie więcej zarabiają, budują większe zespoły, mają wyższe dochody detaliczne i większe szanse na kwalifikację do kolejnych programów promocyjnych Forever oraz rozwój swojego biznesu. Istotnie, 67% osób, które kwalifikują się jako Eagle Managerowie, realizuje następnie kwalifikację do Chairman’s Bonus, czyli naszego najbardziej szczodrego programu.
Ten wspaniały program właśnie stał się 2x lepszy. Począwszy od 2019 roku, Eagle Managerowie będą mogli wybrać dokąd pojadą na EMR. Eagle Managerowie będą mogli pojechać do Dallas w Teksasie, by zwiedzić Aloe Vera of America, światowe centrum produkcyjne Forever. Uważamy, że dla naszych liderów w budowaniu biznesu ważne jest bliższe poznanie idei pionowej integracji Forever w jednym z domów Forever.
Nasze orły będą też mogły odwiedzić Pattayę. To malowniczy kurort na wschodnim wybrzeżu Tajlandii z pięknymi plażami i tradycyjną kulturą.
Kwalifikacja do programu Eagle Manager 2019 trwa od 1 maja 2018 r. do 30 kwietnia 2019 r.
Aby uzyskać dodatkowe informacje, wejdź na http://bit.ly/EMR19News
Do 31 maja 2019 r. laureaci muszą skontaktować się ze swoim biurem krajowym, by poinformować o tym, dokąd jadą.