Forever Living spakowało ponad 1 milion posiłków dla Rise Against Hunger

Phoenix, Arizona – sprzedawcy i pracownicy Forever Living Products, największego producenta aloe vera i wytwórcy aloesowych produktów dla zdrowia i urody, podjęli się uczestnictwa w akcjach pakowania posiłków na całym świecie. Nawiązali współpracę z organizacją Rise Against Hunger, by do końca 2017 r. spakować milion posiłków. Cel ten Forever Living Products osiągnęło już w nieco ponad pół roku, pokazując ogromny entuzjazm i chęć wsparcia akcji przez pracowników i sprzedawców. „Naszym nowym celem jest 1,5 miliona posiłków”, mówi Aidan O’Hare, Executive Vice President of Asia, Europe and Marketing. Posiłki są przekazywane dzieciom w krajach takich jak Zimbabwe, Indie i Turcja. Trafiły nawet do Bazy Pomocy Humanitarnej Organizacji Narodów Zjednoczonych (UNHRD) w Dubaju, by posłużyć w przypadku naturalnych kataklizmów. W innych krajach Rise Against Hunger dostarcza bezpłatne posiłki do szkół. Dzięki temu nie muszą one przeznaczać na ten cel pieniędzy ze swojego budżetu i zamiast tego mogą skupić się na edukacji nauczycieli, pomocach naukowych i wyposażeniu sanitarnym.

Ciężka praca dla szczytnego celu


Współpraca między Forever Living Products a Rise Agaist Hunger zaczęła się w 2015 r., gdy akcja pakowania posiłków odbyła się podczas jednego z globalnych wydarzeń firmy w Singapurze. Potem wiele lokalnych oddziałów firmy podjęło się pakowania razem z niezależnymi Forever Business Owners, którzy tworzą kadrę sprzedawców tej Firmy Sprzedaży Bezpośredniej. Posiłki i organizacja akcji finansowane są z wpłat na rzecz Forever Giving, organizacji charytatywnej wspieranej przez Forever Living Products. Natomiast Business Owners inwestują kilka godzin swojego czasu w fizyczne pakowanie posiłków. „Misją Rise Against Hunger jest zarówno zakończenie głodu na świecie, jak również wpojenie ludziom umiejętności potrzebnych, by wieść zdrowe życie. To doskonale współgra z misją Forever poprawy ludzkiego życia”, mówi O’Hare. „Kluczem do sukcesu jest fizyczna praca, jaką w ten projekt wkładają Business Owners. Udział w akcji pakowania posiłków pozwala lepiej zrozumieć, jak wielu ludzi żyje w niesprzyjających warunkach oraz jaki wpływ na ich życie może mieć zapewnienie im odżywczego posiłku. Staramy się też, by akcje pakowania były radosnymi wydarzeniami, które budują poczucie wspólnoty między uczestnikami.”


Dla uczczenia spakowania 1 miliona posiłków prezes i CEO Rise Against Hunger, Rod Brooks, przesłał Forever Living Products tę wiadomość.

O Rise Against Hunger

Rise Against Hunger cieżko pracuje, by zatrzymać głód, dostarczając skompletowane, odżywcze posiłki i pomagając najbardziej potrzebującym. Pomoc, którą niesie organizacja, to posiłki oraz zaopatrzenie w podstawowe zasoby, by sprostać swoim potrzebom. Ogromnie ważne jest zwracanie uwagi na głód, który wciąż panuje na świecie. Na całym globie 795 milionów ludzi je zbyt mało. Z 20 miast w USA, 6 międzynarodowych siedzib w RPA, Malezji, Filipinach, Włoszech, Indiach i Peru, Rise Against Hunger angażuje w swój projekt wolontariuszy z kościołów, szkół, stowarzyszeń i firm. Aby dowiedzieć się więcej o Rise Against Hunger, wejdź na www.riseagainsthunger.org.

O Forever Living Products


Forever Living Products (1978, USA) ma swoje biura w ponad 155 krajach i działa w branży Sprzedaży Bezpośredniej poprzez samozatrudnionych przedsiębiorców (Forever Business Owners). Forever oferuje aloesowe produkty dla zdrowia, urody i wellness. Forever jest największym na świecie producentem, wytwórcą i dystrybutorem produktów na bazie aloe vera i zarządza swoją produkcją oraz łańcuchem komercyjnym „od rośliny do produktu dla ciebie”. Forever stale komponuje innowacyjne produkty, które mają nie tylko pomagać ludziom wieść zdrowszy styl życia, ale również oferować szasnę zarobkową osobom o ambicjach biznesowych. Forever wspiera Rise Against Hunger ze swoich globalnych biur oraz poprzez organizację charytatywną Forever Giving. Dowiedz się więcej o Forever Giving na stronie www.forever-giving.org. Aby dowiedzieć się więcej o Forever Living Products, wejdź na www.foreverliving.com