Infinite Firming Serum Forever zdobywa srebro na Pure Beauty Awards 2017 w Londynie

Z ogromną dumą Forever pragnie ogłosić, że, po uzyskaniu nominacji do brytyjskich nagród Pure Beauy Awards 2017, nasze nowe Infinite by Forever firming serum zdobyło srebro w kategorii „Najlepszy nowy przeciwstarzeniowy produkt premium”.


Gospodarzem gali Pure Beauty Awards, która odbyła się w szykownym hotelu Savoy w Londynie, była Gemma Cariney, DJ Radio 1.


Podczas dorocznej ceremonii honorowane są najlepsze produkty dla urody, a wyróżnienia trafiają do najbardziej innowacyjnych i luksusowych. W gali uczestniczą przedstawiciele branży, nie brakuje również celebrytów.


W tym roku przyznano 36 nagród, a nowe Infinite by Forever™ firming serum rywalizowało z 19 innymi produktami w swojej kategorii, ostatecznie zdobywając drugie miejsce.


Forever po raz pierwszy brało udział w Pure Beauty Awards, więc zdobycie srebra w kategorii „Najlepszy nowy przeciwstarzeniowy produkt premium” to potwierdzenie jakości nowego programu pielęgnacyjnego Infinite by Forever™. Już nie możemy doczekać się edycji 2018! #ForeverProud

Dowiedz się więcej o ceremonii Pure Beauty Awards

Odkryj nowy program pielęgnacji skóry Infinite by Forever

Powiązane produkty